Kadra pedagogicza - rok szkolny 2019-20
Dodane przez Admin dnia 19 wrzesień 2019 21:03:47
Kadra pedagogiczna PSP nr 9 w Radomsku
w roku szkolnym 2019/2020



DYREKTOR SZKOŁY
mgr Dorota Przybek


ZASTĘPCA DYREKTORA
mgr Renata Bagińska – Poteralska




NAUCZYCIELE NAUCZANIE ZINTEGROWANEGO

mgr Elżbieta Bartnik
mgr Urszula Jankowska
mgr Alicja Kraft
mgr Ewa Langner
mgr Katarzyna Przybyłowicz (urlop)
mgr Ewa Sterczewska
mgr Ewa Wasiluk
mgr Urszula Wojciechowska


NAUCZYCIELE JĘZYKA POLSKIEGO

mgr Katarzyna Cichońska
mgr Anna Czołnowska
mgr Magdalena Gonera
mgr Ewa Liwińska
mgr Marta Margoła


NAUCZYCIELE JĘZYKA NIEMIECKIEGO

mgr Katarzyna Nowak


NAUCZYCIELE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

mgr Natalia Bugaj
mgr Kamil Buliński
mgr Paulina Patek
mgr Małgorzata Starczyk
mgr Wioletta Rudek

NAUCZYCIELE HISTORII

mgr Dariusz Kornacki
mgr Benedykta Olczyk
mgr Ewa Molik


NAUCZYCIELE PRZYRODY

mgr Beata Kujawska
mgr Anna Potyrała

NAUCZYCIELE MATEMATYKI

mgr Małgorzata Nowak
mgr Przemysław Rembiasz
mgr Jolanta Rybarczyk

NAUCZYCIELE INFORMATYKI

mgr Renata Bagińska – Poteralska
mgr Paweł Bednarczyk
mgr Jolanta Suszczyk

NAUCZYCIEL GEOGRAFII

mgr Dariusz Kornacki

NAUCZYCIELE CHEMII

mgr Paweł Bednarczyk
mgr Anna Potyrała

NAUCZYCIEL FIZYKI
mgr inż. Tomasz Braszczyński


NAUCZYCIEL TECHNIKI
mgr inż. Tomasz Braszczyński


NAUCZYCIEL MUZYKI
mgr Hanna Klekowska

NAUCZYCIELE PLASTYKI
mgr Beata Bujacz
mgr Agnieszka Stankiewicz


NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

mgr Beata Kujawska
mgr Tomasz Łapiński
mgr Przemysław Nieznański
mgr Marek Nowakowski
mgr Mariusz Poteralski
mgr Jacek Rogalski
mgr Mateusz Walaszczyk



KATECHECI

mgr Anna Droś
mgr Jolanata Jędrzejczyk
ks. Dariusz Pilarski


LOGOPEDA
mgr Magdalena Sobieraj


PEDAGOG SZKOLNY
mgr Wiesława Proszowska


PSYCHOLOG SZKOLNY
mgr Olga Olczyk


NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY
mgr Joanna Kubala (kl 1b)
mgr Małgorzata Janus (kl 5b)
mgr Marta Wdowiak (kl 4a)
mgr Małgorzata Obarzanek (kl 6a)
mgr Barbara Piotr Placzyńska (kl 7a)
mgr Aurelia Piątkowska (kl 8b)


ZAJĘCIA KOREKCYJNO KOMPENSACYJNE/REWALIDACYJNE

mgr Iwona Gacka – Klamka
mgr Alicja Kraft


WYCHOWAWCY ŚWIETLICY

mgr Danuta Wiatr
mgr Aleksandra Wilczyńska
mgr Agnieszka Stankiewicz
mgr Mateusz Walaszczyk


NAUCZYCIELE BIBLIOTEKARZE

mgr Anna Popiołek
mgr Beata Bujacz



Kadra 2013/14

Kadra 2012/13

Kadra 2011/12

Kadra 2010/11

Kadra 2008/9

Kadra 2007/8

Kadra 2006/7